top of page
Page_XAG Р100.jpg

АГРОДРОН XAG Р100

XAG Р100 - нова ера розумного сільського господарства для ефективної обробки полей, зберігаючи при цьому якість урожаю.

УНІКАЛЬНА МОДУЛЬНА
КОНСТРУКЦІЯ

Дрон XAG P100 пропонує власникам полів та лісів зручну та економічно вигідну послугу обробки. Завдяки конструкції дрон легко транспортується між різними місцями роботи.Завдяки дронам XAG P100 ми можемо обробити до 50 гектарів за один робочий день.

PageP100_Screen1.jpg

ЧУДОВЕ
ОБПРИСКУВАННЯ

Завдяки 40-літровому баку дрон має велику ємність для внесення препаратів (280 кг на одному заряді акумулятора), що дозволяє швидко і рівномірно покрити всі куточки вашого поля. Ви отримаєте оптимальний розподіл препаратів, що призведе до покращення врожайності та скорочення витрат.

ТОЧНЕ
РОЗПИЛЕННЯ

XAG P100 гарантує точне та контрольоване розпилення препаратів на вашому полі. Завдяки керованому розміру краплі при центрифужному розпиленні (60-400 мкм) і регульованій витраті рідини (0,3-6 л/хв), дрон забезпечує точне та рівномірне покриття всієї площі.

БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ

XAG P100 оснащений розумним радаром, що допомагає уникати перешкод та робить польоти безпечними. Власники полів та лісів можуть довіряти надійності та безпеці роботи дрону. Завдяки системі IPX7, дрон має водонепроникність, що підвищує його надійність у різних погодних умовах.

PageP100_Screen2.jpg

ПОВНІСТЮ АВТОНОМНИЙ ПОЛІТ

З навігацією на сантиметровому рівні, XAG P100 забезпечує повністю автономний політ. Власники полів та лісів можуть замовляти послугу обробки полів дроном та бути впевненими у її якості та результативності. Це дозволяє заощадити час, ресурси та отримати оптимальні результати на ваших полях.

ВРАЖАЮЧА ШВИДКІСТЬ ОБРОБКИ ПОЛІВ

З використанням дрону P100 ви зможете обробити до 50 гектарів землі за робочий день, що значно збільшить продуктивність та ефективність вашої сільськогосподарської діяльності. Делегуючи обробку полів саме агродрону P100, ви зможете заощадити час, ресурси та знизити витрати на традиційні методи обробки.

Чи готові здійснити сільськогосподарську революцію?

Зв'яжіться з нами та скористайтеся всіма перевагами, які може запропонувати дрон XAG P100, та підвищуйте ефективність свого бізнесу вже сьогодні!

bottom of page